PRZECUDNY, na poczatku balam sie o przeswitywanie ale z tym nie ma zadnego problemu i swietnie wyglada, jedyny problem to to, ze przy duzych piersiach (miseczka E) ten material sie troche naciaga co wyglada nieestetycznie
Übersetzen
Diese Bewertung stammt von shein.com.